Vaiduke

Manikiūristė

  • Vilnius, Fabijoniškės
  • Paskutinį kartą prisijungė prieš savaitę
Rašyti žinutę

🕒 Turėtų atsakyti per pusvalandį

Fabijoniškių gatvė

Darbų pavyzdžiai

Apie mane

Sveikos, mergaitės! Esu baigusi manikiūro-pedikiūro kursus Vilniuje. Dirbu tik su profesionaliomis priemonėmis: Harmony Gelish, Ibd Gel Polish, Supernail Progel. Siūlau Jums didelį spalvų pasirinkimą, dirbu su MoYuo London plokštelėmis, leidžiančiomis sukurti mažus šedevrus ant Jūsų nagučių. Darbo patirtis-5 metai. Jei sudomino mano darbeliai, drąsiai rašykite! Mane surasite Fabijoniškių g. Tad kviečiu užsukti ir pasilepinti!! :) P.S. Priauginimų nedarau!

Paslaugos

Manikiūristės

Ilgalaikis gelinis lakavimas
nuo 12.00 €
Manikiūras
nuo 6.00 €
Pedikiūras
nuo 23.00 €
Nagų dailė
nuo 1.00 €
Ilgalaikio lakavimo nuvalymas
nuo 2.00 €

Atsiliepimai

★ ★ ★ ★ ★ 5
Tik patys geriausi atsiliepimai apie Vaidą. Nei karto neteko nusivilti jos darbu, tobulai sutvarkyti nagai, puikiai laikosi lakas, visada pasiūlo, kaip lakuoti. Be visų šitų gerų dalykų, pati manikiūrininkė labai maloni moteris.
★ ★ ★ ★ ★ 5
Labai kruopščiai ir maloniai tvarko nagus, puiki atmosfera :) Pakankamai didelis spalvų pasirinkimas, visada pataria kokią spalvą geriau pasirinkti, mėgsta eksperimentus. Ir lakas laiko labai tvirtai. :)

★ ★ ★ ★ ★ 5
Labai kruopšti ir atsakinga meistrė. Lakuoja tiesiog tobulai. Kas kartą išėjusi negaliu atsidžiaugti tuo, ką jį padaro. Gelis nešiojasi nepriekaištingai. Be tobulo darbo dar laukia ir malonūs pašnekesiai. Rekomenduoju!

★ ★ ★ ★ ★ 5
Pati geriausia manikiūristė. Labai kruopščiai sutvarko nagus, visada pataria dėl spalvų ir raštų! Dirba labai greitai ir kokybiškai. Nagučiai greičiau atauga, nei aptrupa ar nulūžta. Rekomenduoju visoms! Tikrai nuostabi meistrė.

★ ★ ★ ★ ★ 5
Patys geriausi atsiliepimai apie nepakartojamą, nuostabią, šiltą ir profesionalią manikiūro specialistę Vaidą! Einu pas šią merginą tvarkytis nagus jau keli metai. Čia mano didžiausias atradimas, kadangi visada išeinu su šypsena ir labai patenkinta. Ačiū tau Vaida :*
×
Šį veiksmą gali atlikti tik prisijungusios
Tik 15 sekundžių ir Tu jau LaSpell narė!
PrisijunkTapk specialiste×